Про відзначення 70-річчя визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України


Про відзначення 70-річчя визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників


23 серпня 2013 року відзначається 70-та річниця визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників.


Задля відзначення пам’ятних дат Великої Вітчизняної війни, вшанування військових подвигів воїнів Червоної Армії із звільнення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників та на виконання Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" Верховна Рада України постановляє:


1. Відзначити 23 серпня 2013 року 70-ту річницю визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників.


2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:


у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 70-річчя визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників;


у тримісячний термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету за участю зацікавлених ветеранських, воїнських громадських організацій, народних депутатів України розробити план заходів щодо відзначення 70-ї річниці визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників та поінформувати Верховну Раду України про результати його реалізації не пізніше березня 2014 року;


передбачити у плані заходів щодо відзначення 70-ї річниці визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників заходи соціальної реклами й популяризації безсмертного подвигу бійців Червоної Армії, проведення зустрічей з ветеранами війни, демонстрацію на телебаченні та трансляцію по радіо сюжетів, організацію виставок, відкриття пам’ятних дощок та меморіальних знаків учасникам битви за Харків, видання книг та інформаційних матеріалів;


поінформувати Верховну Раду України про виконання Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" у частині упорядкування, збереження та спорудження пам’тників, створення музеїв, меморіальних комплексів, присвячених Великій Вітчизняній війні, шанобливого ставлення до ветеранів - воїнів-визволителів Червоної Армії, символів та відзнак Великої Вітчизняної війни;


організувати проведення у військових підрозділах і навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях науково-практичних конференцій, круглих столів, уроків пам’яті, оглядів кімнат бойової слави, кінофестивалів, конкурсів на кращу патріотичну пісню, публікацію і тематичну передачу та інших заходів, присвячених Великій Вітчизняній війні.


3. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України передбачити проведення відкритих уроків пам’яті, зустрічей з ветеранами війни в середніх та вищих навчальних закладах.


4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити демонстрацію на телебаченні та трансляцію по радіо сюжетів, що висвітлюють героїчний подвиг наших воїнів під час визволення Харкова.


5. Запропонувати Національному банку України розглянути можливість карбування ювілейної монети з нагоди 70-ї річниці визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників.


6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.


7. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.


Голова Верховної Ради України

В.РИБАК


м. Київ

21 травня 2013 року

№ 278-VII


Автор Голова Верховної Ради України В.РИБАК
11.06.2013
Просмотров: 2772

       
Стоимость (грн.)

   Наши услуги  
  Продвижения сайтов  
  Ответы на вопросы  
   

 

 
   

Всего 167 объявлений
Сегодня ничего
не было добавлено

Вчера - 12

   
     
 
   
 
Спасибо, что посетили наш сайт www.xapkiv.com Copyright 2010 - 2024г. © ХГР ™